Лікар уролог у Вінниці

          Проблеми в сфері сечостатевої системи нерідко викликають не лише фізіологічні незручності, але й психологічний дискомфорт та збентеження, тому багато хто надає перевагу терпіти прояви хвороби, так як соромляться відкрито сказати про свій стан. Подолати таке відношення до власного здоров’я допоможе професійний та компетентний підхід висококваліфікованого лікаря – уролога.
Основні напрямки в роботі спеціалізованого урологічного центра клініки “Imeda ” є :
  •  андрологія ( займається лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків, серед яких простатит, сексуальні розлади, безпліддя, еректильна дисфункція, гіперплазія простати та інші);
  • урогінекологія; 
Діагностикою та лікуванням урологічних захворювань займаються лікарі вищої категорії.

         Збої в сечостатевій системі, крім фізичного дискомфорту, викликають і психологічну пригніченість. Відкрито говорити про такі проблеми незручно, тому багато пацієнтів вважають за краще терпіти біль і незручності. Змінити ставлення до свого здоров’я допоможе кваліфікований уролог клініки Імеда. Відділення урології має вузькоспеціалізований напрямок – андрологія.

Уролог-андролог лікує патологічні зміни в роботі сечовидільної системи і зовнішніх статевих органів у чоловіків. Він може діагностувати запальні процеси, які відбуваються в нирках, усунути проблеми з еякуляцією, а також вилікувати недуги, які передаються статевим шляхом. До уролога звертаються з такими хворобами як аденома простати, цистит, безпліддя, сексуальні розлади.

Якщо вам потрібна консультація уролога, записуйтеся до нього на прийом в клініці сучасної медицини Imeda. Тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу і грамотне лікування.

Симптоми та діагностика

Консультація уролога необхідна при виникненні таких симптомів:

  • Часті позиви в туалет, в основному помилкові.
  • Хворобливі відчуття під час сечовипускання.
  • Раптово виникли проблеми з еректильною функцією.
  • Передчасне сім’явиверження.
  • Якщо ви помітили гнійні або кров’янисті виділення зі статевих органів.
  • Хронічні болі в області попереку або внизу живота.

Прийом уролога починається з питань про виниклу патології у пацієнта, про його скаргах, про те, як давно з’явилися симптоми, і що могло стати їх причиною.

Також в урологічній клініці лікар візуально оглядає статеві органи, обстежує їх за допомогою пальпації і простукування. Якщо потрібно, пацієнту призначаються додаткові обстеження та лабораторна діагностика.

Щоб не допустити розвитку хронічних недуг сечостатевої системи, кожен хороший уролог рекомендує своїм пацієнтам приходити до нього на профілактичний огляд хоча б один раз на рік. Регулярне відвідування фахівця дає можливість виявити патології на ранніх стадіях і усунути їх.

Відділення урології в клініці Imeda одне з найсильніших, у нас приймають лікарі з колосальною медичною практикою. Також на базі клініки ви можете здати всі необхідні аналізи, якщо це буде потрібно, і пройти обстеження на новітньому апараті УЗД. На послуги уролога ціни вказані в нашому прайсі, ви можете ознайомитися з ними перед візитом.

Неврологія
Гінекологія
Дерматолог

Безкоштовна консультація

+38 (098) 1005 103
+38 (050) 1005 103
+38 (093) 1005 103

Послуги лікаря- уролога

Первинна консультація – 300 грн
Повторна консультація – 250 грн

Запис на консультацію

Фахівець

Уролог дитячий
Гончарук Віталій Васильович
Стаж роботи:

Запис онлайн

Відгуки

Щиро вдячний за надану консультацію
Олег