Де знайти хорошого педіатра у Вінниці

        Виростити здорову дитину- далеко не легке завдання у теперішньому світі мікробів і жахливої екологічної ситуації,однак не легко-не означає не можливо!! Саме для цього і потрібен педіатр- лікар, який супроводжує дитину з перших місяців життя і до повноліття. Кваліфікований педіатр з радістю допоможе Вам у досягненні поставленої мети,стане надійною опорою та партнером Вашої родини. Завдяки педіатру Ви з впевненістю знайдете відповіді на питання щодо стану здоров’я,показників фізичного та психоемоційного розвитку дитини,а також: 

  • отримаєте індивідуальний підхід з дотриманням етики та деонтології;
  • проведення комплексного обстеження, опираючись на стандарти доказової медицини;
  • лікар нашого центру допоможе у вирішенні питань вакцинації дітей згідно національного та індивідуального календаря профілактичних щеплень вакцинами провідних виробників та забезпечить адекватне лікування дитини!  

це перший лікар в житті, він стежить за здоров’ям дитини ще задовго до його народження. Тому до вибору такого фахівця батькам потрібно підійти відповідально. Довірити здоров’я свого чада можна тільки досвідченому дитячому лікарю, який зможе вчасно діагностувати відхилення в розвитку і призначити ефективне лікування в разі хвороби.

Дійсно хороший педіатр чекає вас в клініці Imeda. Ви можете вибрати одного з декількох фахівців, які працюють у нас. Інформація про кожного з них розміщена на сайті. Лікарі нашої клініки прагнуть не тільки надати дитині правильне лікування, але зробити це так, щоб у неъ в подальшому не було боязні людей в білих халатах.

Послуги педіатра

Відвідувати педіатра потрібно щомісяця протягом першого року життя малюка, потім – у міру необхідності, наприклад, для проходження медоглядів в садок або школу, а також для отримання вакцини. І, зрозуміло, до лікаря потрібно звертатися при появі тривожних симптомів.

Вибравши лікаря-педіатра в нашій клініці, ви отримуєте такий пакет послуг:

  • повний цикл медичного спостереження, який передбачає регулярний профілактичний огляд, лікування і обслуговування на дому;
  • допомога в питаннях вакцинації згідно з календарем щеплень;
  • профілактика захворювань організму, що росте і алергії;
  • рекомендації батькам по догляду за хворою дитиною;
  • підготовка до відвідування навчальних закладів;
  • можливість швидкого зв’язку зі своїм лікарем;
  • обслуговування діток з 1-го дня життя і до 18 років.

Дитячий педіатр готовий відповісти на всі запитання батьків, що стосуються здоров’я і розвитку їхньої дитини. Платний дитячий лікар хороший тим, що в його кабінеті є все необхідне для прийому. З собою не потрібно брати ніяких витратних матеріалів, адже їх в повному комплекті надають на місці.

У нас є ви можете отримати всі необхідні документи, такі як довідка від педіатра в басейн, огляд у лікаря перед садком або школою, лікарняний або направлення до вузькопрофільних лікарів. Для найменших пацієнтів в клініці є неантолог. Це педіатр для новонароджених, який може взяти крихітку під патронаж з перших днів її життя.

У нашій клініці є послуга «Виклик педіатра додому». Вона стане в нагоді в разі, якщо дитина погано себе почуває і небажано везти її в клініку. Є можливість опікуватись пацієнтом, який перебуває на постільному режимі вдома. Така послуга забезпечує максимальний комфорт і спокій для пацієнта, а також відсутність турбот, пов’язаних з поїздкою дитини в поліклініку і очікуванням у черзі на прийом до лікаря.

Розклад педіатрів, які приймають в клініці Imeda, ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Діти не дуже люблять чекати в черзі, тому в нашій клініці їм точно сподобається. Прийом проводиться за попереднім записом до педіатра, і ви приїжджаєте точно до призначеного часу.

 

Безкоштовна консультація

+38 (098) 1005 103
+38 (050) 1005 103
+38 (093) 1005 103

Послуги лікаря-педіатра

Первинна консультація – 220 грн

Повторна консультація в динаміці впродовж 14 днів після первинної – 180 грн

Виїзд лікаря додому – 350 грн

Виїзд лікаря додому в динаміці впродовж 14 днів після первинного огляду– 300 грн

Профілактичний огляд до 1 року
– 300 грн

Пакет “Child” (первинна консультація + загальний аналіз крові + загальний аналіз сечі)– 430 грн

Запис на консультацію

Наші фахівці

Запис онлайн

Відгуки

Лікарі професіонали своєї справи. Дякую Вам за Вашу працю
Ольга

Послуги лікаря-педіатра

Первинна консультація – 220 грн

Повторна консультація в динаміці впродовж 14 днів після первинної – 180 грн

Виїзд лікаря додому – 350 грн