Клініка Imeda: здати аналізи можна у нас

Немає часу на обстеження? Все потрібно встигнути? Постійно поспішаєте і відкладаєте здоров’я на потім? Клініка “Imeda” гарантує:
 •  точність та швидкість обстеження;
 •  миттєві результати дослідженнь;
 •  консультацію високваліфікованих спеціалістів

Лікарі ніколи не підтверджують діагноз, ґрунтуючись лише на скаргах пацієнта. Для цього потрібні достовірні дані, які надає лабораторія на основі дослідження біоматеріалу. Дуже важливо довіряти свої аналізи надійним клінікам, адже від точності результатом залежить успіх лікування.

Якщо ви шукайте, де здати аналізи у Вінниці, звертайтеся в нашу клініку. Це швидко, комфортно, а головне – надійно, адже тут найбільша цінність – це ваше здоров’я.

Наші переваги

Головна мета, яку ставить перед собою наша клініка – висококласне обслуговування пацієнтів за допомогою досвідчених лікарів і новітньої апаратури, щоб виявляти захворювання на ранніх стадіях і успішно виліковувати їх. Якщо пацієнту після первинного обстеження у лікаря потрібно здати аналізи, ми оперативно це організуємо.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне, надійне обладнання від провідних світових виробників. Воно дає можливість отримувати достовірні результати в найкоротші терміни. Також наші фахівці працюють з якісними реактивами, які в рази підвищують точність результатів. Якість проведених лабораторних досліджень відповідає всім стандартам, і це підтверджується необхідними сертифікатами.

Найбільша гордість клініки – це фахівці, які працюють у нас. Вони мають профільну освіту і колосальний досвід в своїх напрямках. А до кожного пацієнта у нас практикується індивідуальний підхід, беруться до уваги попередні історії хвороби і загальний стан організму.

Види аналізів

У клініці сучасної медицини Imeda ви можете здати практично всі види аналізів. Вони діляться на такі групи:

 • Біохімічні;
 • Гормональні;
 • Імунологічні;
 • Гістологічні;
 • Інфекційні;
 • Загальноклінічні;
 • Алергологічні;
 • Цитологічні;
 • Бактеріологічні.
 • Дослідження сечі.

До нас часто звертаються вагітні жінки, яким необхідно в період виношування дитини здати аналізи на гормони, на групу крові, на глюкозу і багато інших. Все це можна зробити в одній лабораторії на базі нашої клініки. Також приходять батьки, щоб здати аналізи дітям – в період лікування або обов’язкові аналізи перед вступом в садок або в школу.

Дізнатися повний перелік послуг лабораторії, а також ціни на аналізи ви можете на сайті. Забір матеріалу відбувається у нас, і вже через пару днів ви зможете отримати результати.

Клініка сучасної медицини Imeda розташована в самому центрі Вінниці по вулиці Соборна, 20. Сюди без проблем можна дістатися з будь-якої точки міста. Здати аналізи можна за попереднім записом, вам не потрібно стояти в довгій черзі і витрачати на це свій час. Винятки становлять тільки ті аналізи, які, згідно з затверджених правил, потрібно здавати вранці натщесерце. Наша клініка піклується про комфорт своїх пацієнтів і постійно підвищує рівень сервісу.

Запис на консультацію

Головний лікар

Заболотна Марина Леонідівна
Акушер-гінеколог
Заболотна Марина Леонідівна
Стаж роботи: 32 роки
Буран Валентина Василівна
Акушер- гінеколог
Буран Валентина Василівна
Стаж роботи: 30 років

Відгуки

Дуже вдячний за швидке надання результатів аналізів
Ірина