Про вагітність

Вагітність дає можливість відчути жінкам щасливі миті майбутнього материнства, цей шквал емоцій просто не передати словами і не зрозуміє ніхто, окрім вагітної. Ранні терміни вагітності заслуговують особливої уваги, в ролі якої повинні відігравати не тільки лікарі, але й жінка. Тому без знання майбутньої мами перших обов’язків, пов’язаних з жіночою консультацією просто ніяк. Постановка на облік викликає чимало проблем та труднощів. 

       Клініка “Imeda” пропонує Вам допомогти в цьому питанні. Вагітній жінці бажано прийти на огляд до акушер – гінеколога в терміні до 12 тижнів вагітності. Під час цього прийому ми заповнюємо Вам всю необхідну документацію, збираємо анамнез, та визначаємо об’єм всіх необхідних обстежень, які можна пройти у нашій клініці, не потрібно нікуди йти та чекати в черзі. Ми записуємо всі дані та обстеження у
форму № 113/о «Обмінна карта», остання видається жінці і завжди повинна бути з нею. Клініка сучасної медицини “Імеда” дає можливість пройти усі  лабораторні та інструментальні методи обстеження, за необхідності пройти консультацію вузьких спеціалістів та отримати максимально точний висновок. Ми турбуємося про Вас, робимо все, щоб Вам було зручно, безпечно, комфортно та економно, адже здоров’я Вашої дитини – це наше майбутнє.

         Клініка сучасної медицини “Imeda” як ніхто інший розуміє важливість та цінність підготовки до вагітності та пологів. Ми також розуміємо, що час зараз непростий і пройти дороговартісні курси немає можливості у всіх, а підготуватись до такого важливого періоду у своєму житті потрібно усім. Тому клініка “Imeda” пропонує Вам відвідати БЕЗКОШТОВНІ лекції для майбутніх мам. Де будуть розглядатись всі питання, які стосуються вагітності, пологів та підготовки до батьківства. Запрошуємо Вас у клініку ” Imeda”, заняття відбуваютьсящосуботи о 16:00.

 
 
 

Безкоштовна консультація

+38 (098) 1005 103
+38 (050) 1005 103
+38 (093) 1005 103

Акушерство

Програма спостереження вагітності «Базова», одноплідна вагітність з 1-го звернення до пологів – 19600 грн
Ведення багатоплідної вагітності з 1-го звернення до пологів  – 22600 грн
Ведення одноплідної, фізіологічної вагітності з 2-го триместру до пологів – 16600 грн
Ведення багатоплідної вагітності з 2-го триместру до пологів – 19600 грн
Школа відповідальності батьківства : 5 занять– 1000 грн
3 заняття – 700 грн
Гімнастика для вагітних : 5 занять – 1000 грн
3 заняття – 700 грн
STV (кардіомоніторинг) – 150 грн

Запис на консультацію

Фахівці

Заболотна Марина Леонідівна
Акушер-гінеколог
Заболотна Марина Леонідівна
Стаж роботи: 32 роки
Буран Валентина Василівна
Акушер- гінеколог
Буран Валентина Василівна
Стаж роботи: 30 років

Запис онлайн

Відгуки

It should go without saying that designers, now more than ever, have to design with a mobile-first mentality.
John Doe
Designer