Головна

Робочий графiк:

Понедiлок – П’ятница8.00 – 20.00

Субота 8.00 – 20.00

Недiля8.00 – 20.00

Запис на консультацію:

Залиште заявку на сайті, адміністратор клініки Імеда зателефонує вам, щоб уточнити деталі та час вашого візиту.

Нашi контакти

+38 (098) 1005 103

+38 (073) 1005 103

+38 (050) 1005 103

Чому наша клiнiка

Досвідчені лікарі

У нас працює колектив висококласних лікарів, які мають відповідну освіту, проходили стажування не тільки в нашій країні, а й закордоном, невпинно підвищують свою кваліфікацію, вивчають нові методики і завжди готові працювати на високий результат. Це фахівці з успішною багаторічною практикою.

Індивідуальне лікування

Лікарі складають індивідуальний план лікування, враховуючи стан всього організму. Кожен пункт обговорюється з пацієнтом. Якщо в цьому є потреба, лікар, у якого ви спостерігаєтеся, може скликати консиліум фахівців, щоб максимально точно поставити діагноз і успішно провести курс лікування.

Якість і безпека

Наші фахівці пройшли серйозну підготовку, вони здатні допомогти пацієнтові в будь-якій ситуації.

Сучасне обладнання

Ми закупили нове обладнання для різних видів діагностики, яке дає точні результати і дозволяє з комфортом для пацієнта провести обстеження

Комфорт і обслуговування

Прийом у фахівців проводиться згідно з попереднім записом, тому вам не доведеться довго чекати в черзі. Високий рівень обслуговування і всебічна турбота про пацієнта - це навіть не правило, а філософія нашої клініки.

Ласкаво просимо в нашу клініку!

Приватна медична клініка Імеда вигідно відрізняється тим, що тут представлені різні напрямки медицини. Бувають випадки, коли лікування потрібно проходити не в одного лікаря, а в комплексі у кількох спеціалістів. Ми готові прийняти вас і зробити все можливе, щоб до вас повернулося міцне здоров'я.

У центрі медичних послуг Імеда є лікарі таких спеціалізацій:

 • Невролог
 • Терапевт
 • Уролог
 • Кардіолог
 • Педіатр
 • Гінеколог
 • Дерматолог
 • Ендокринолог
 • Акушер-гінеколог для ведення вагітності
 • Кабінет УЗД
 • Лабораторія для здачі аналізів

Відділення

Імеда – сучасний медичний центр у Вінниці

Здоров’я – це найбільша цінність кожної людини. Правильний спосіб життя, профілактика захворювань і своєчасне звернення до лікарів – запорука того, що здоров’я буде міцним довгі роки. Довірити турботу про свій організм можна тільки хорошим лікарям, які можуть визначити точний діагноз і призначити ефективне, безпечне лікування. Саме такі фахівці приймають в медичному центрі Imeda.

Якщо вас щось турбує, але ви поки не впевнені, в чому конкретно причина, записуйтеся на прийом в медичний центр, терапевт огляне вас і скаже, до якого лікаря потрібно звернутися. Також лікар-терапевт може провести огляд плановий огляд на роботу, в басейн, виписати лікарняний, видати необхідні довідки.

На базі клініки функціонує приватна жіноча консультація, де можна пройти плановий профілактичний огляд, а також вилікувати захворювання жіночої репродуктивної системи. Гінекологи з колосальним стажем готові взятися за лікування хвороб будь-якої складності, допомогти в плануванні вагітності, а також в ситуації з безпліддям.

Одне з головних напрямків медичного центру – ведення вагітності. Жінки, які виношують дитину, довіряють нам турботу про найцінніше, адже в клініці приймають висококваліфіковані акушери-гінекологи. Вони в разі якихось відхилень від норми здатні вчасно виявити проблему і усунути її без шкоди мамі і майбутній дитині.

Коли дитина з’явилася на світ, поставити його на облік ви також можете в нашому медичному центрі. Педіатр клініки бере під патронаж з перших днів життя. Він стане вашим порадником у догляді за малюком, відповість на всі питання поки ще недосвідчених батьків, проінформує про вакцинацію, а головне – зможе вчасно помітити патології і відхилення в розвитку, щоб успішно усунути їх.

Ще одна послуга медичного центру – УЗД. Кабінет ультразвукової діагностики обладнаний сучасними апаратами, а прийом здійснюють досвідчені фахівці, справжні професіонали своєї справи.

Наші пацієнти можуть здати на базі медичного центру аналізи. У нас функціонує лабораторія, укомплектована сучасним обладнанням і якісними реактивами. Тут можливо здати практично всі види аналізів. Весь список, а також вартість вказана на сайті.

З повним переліком напрямів, послуг і детальною інформацією про них ви можете ознайомитися на нашому сайті. Також ви можете подивитися прайс на послуги приватної клініки або уточнити актуальну вартість по телефону.

Лікарі

Довірте своє здоров’я перевіреним лікарям міста Вінниці та завжди пам’ятайте, що найкраще лікування – це профілактика. Записатися на прийом до лікаря можна, зателефонувавши по одному з номерів. Ми завжди йдемо назустріч своїм пацієнтам і підбираємо для вас найзручніший час. Медичний центр Імеда знаходиться в самому центрі Вінниці за адресою вул. Соборна, 20. До нас ви зможете швидко дістатися з будь-якої частини міста.

Заболотна Марина Леонідівна
Акушер-гінеколог
Заболотна Марина Леонідівна
Буран Валентина Василівна
Акушер- гінеколог
Буран Валентина Василівна

Зробити запис на консультацію